Наполи надигра Удинезе, побеждавайки го с 3:0 в мач от 32-ия кръг на италианската Серия "А".

Съпротивата на гостите издържа до почивката, след която обаче паднаха и трите гола.

Бъдещето на Дрис Мертенс все още е обвито в мистерия

Жената на Мертенс не му позволява да подпише нов договор с Наполи

Иска да живее в друга страна

Дрис Мертенс откри в 47-ата минута, когато бе изведен със страхотен пас от Жоржиньо и останал очи в очи с вратаря не сгреши за 1:0.

В 63-ата минута Наполи стигна до втори гол. Казим подари една топка на Алан в опасна зона и бразилецът със силен удар вкара на бившия си тим за 2:0.

Лоренцо Инсине се разбра с Наполи?

Инсине се разбра с Наполи?

Разговорите са на финалната права

Хосе Кайехон довърши Удинезе, разписвайки се при разбъркване в полето на съперника след 72 минути игра.

След този успех Наполи е трети във временното класиране със 70 точки. Лидерът Ювентус има 80, преследвачът Рома е със 72. Удинезе остава 11-и, с 40 пункта.