Предложението на новия треньор на Монтана Стефан Грозданов към ЦСКА относно халфа Александър Дюлгеров бе прието неочаквано бързо от шефовете на "червените".

Наставникът на монтанчани пожела бившият футболист на Пирин да бъде пуснат под наем на стадио "Огоста", въпреки че подписа договор с ЦСКА само преди няколко дни.

Припомняме, преди да парафира с "армейците", Дюлгеров преговаряше и с Монтана. Както е известно, новият наставник на Монтана познава отлично качестватар на Дюлгеров, тъй като двамата се засякоха в Пирин.

Монтана вече подписа с още един нов бранител - Емил Копаранов от Черноморец (Поморие).  В тима от Северозапада ще се играе и Георги Мечечиев, който не успя да започне подготовка с Ботев заради смъртни заплахи от феновете.