Германия победи Коста Рика в мач от група "Е"

Пълен крах за Германия! "Бундестимът" срази Коста Рика, но не успя да прескочи груповата фаза

Снимка 597660

90+3′

Матиас Гинтер заменя Николас Зюле.

90+1′

ГООЛ ЗА ГЕРМАНИЯ! Лерой Сане с гърди отклони топката на Никлас Фюлкруг и той от такава позиция нямаше как да сбърка. Асът на Вердер (Бремен) отбеляза второто си попадение в турнира.

84′

ГООЛ ЗА ГЕРМАНИЯ! Още един страхотен обрат в сблъсъка! Кай Хаверц беше изведен по изящен начин от Серж Гнабри, след което с премерен удар порази вратата на Кейлор Навас.

77′

Оскар Дуарте е санкциониран с жълт картон.

74′

Роналд Уилсън заменя Йохан Венегас.

74′

Джуисън Бенет заменя Кейшер Фулър.

72′

ГООЛ ЗА ГЕРМАНИЯ! "Бундестимът" изгради първокласна атака, гарнирана с изключително качество. Кай Хаверц получи eлегантен пас в наказателното поле и с технично изпълнение прехвърли Кейлор Навас, за да изравни резултата.

69′

ГООЛ ЗА КОСТА РИКА! "Лос тикос" за определени минути направи фамозен обрат.  Пабло Варгас се оказа най- съобразителен, тъй като топката попадна в него след тотален карамбол и с ефективно докосване разпечата вратата на Нойер.

67′

ТРЕТА ГРЕДА! Най-активният в селекцията на Германия Джамал Мусиала отправи снадряд, който рикошира в дясната греда.

67′

Марио Гьотце заменя Давид Раум.

66′

Кай Хаверц заменя Томас Мюлер.

62′

ДВЕ ГРЕДИ! Германците можеха да бързо да наваксат пасива си в 62-та минута, след като ударът на  Томас Мюлер разтресе десния страничен стълб. Антонио Рюдигер също имаше шанс да запише името си сред голмайсторите, ала отново гредата лиши германците от второ попадение

58′

ГООЛ ЗА КОСТА РИКА! Футболистите на Луис Фернандо нанесоха тежък удар по амбициите на "Бундестима", когато осъществиха добре организирана атака. Йелцин Техеда бе оставен непокрит в наказателното поле, след като топката, избита от Нойер се озова в краката му и той от близка дистанция възстанови паритета.

54′

Германия се нуждае от убедителен успех и селекционерът Ханзи Флик реагира. Илкан Гюндоган напуска игра, за да се появи нападателят Никлас Фюлкруг.

Снимка 597648

52′

"Лос Тикос" стартира по-уверено през втората част и пробва чрез няколко изстрела да преодолее Мануел Нойер.

46′

Юстин Салас се появява на мястото на Брандън Агилера.

46′

Лукас Клостерман заменя Леон Горецка.

45′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+1′

КРАЙ НА ПОЛУВРЕМЕТО!

43′

Огромен пропуск на Коста Рика! Миг на разконцентрация в защитата на Германия можеше да се окаже фатален за отбора, когато Кейшер Фулър достигна до топката, напредна и с топовен удар опита да се разпише. Мануел Нойер обаче демонстрира класата си и запази преднината на германския състав.

39′

Серж Гнабри насочи опасно клъбото към вратата на Навас, ала ударът му профуча покрай гредата.

35′

Владеене на топката: Коста Рика: 30%, Германия: 70%.

Снимка 597644

25′

Tемпото на игра спадна, но възпитанцитие на Ханзи Флик продължават да търсят второ попадение.

14′

Горецка! Полузащитникът изпревари отбраната на "лос тикос", навлезе в наказателното поле и от непосредствена близост стреля право в Кейлор Навас, позволявайки му да избие топката.

10′

ГООЛ ЗА ГЕРМАНИЯ! Германия излезе заслужено напред в резултата, тъй като не спря да натиска символичните домакини. Давид Раум напредна по левия фланг, центрира към Серж Гнабри, а нападателят с глава порази вратата на Навас.

2′

"Бундестимът" опитва още в първите минути да натика съперника си в неговата половина. Джамал Мусиала отправи удар от границата наказателното поле, който беше отразен от Кейлор Навас.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′