Грандиозен скандал се получи в лагера на Гана часове преди решителния сблъсък с Португалия от Група „G" на Мондиала. Две от големите звезди на „черните звезди" - Кевин Принс Боатенг и Съли Мунтари са изгонени от отбора за неопределено време.
Причините: Съли Мунтари е имал физическа атака към член на Изпълнителния комитет на Ганайската футболна асоциация. Боатенг пък е използвал вулгарни думи по адрес на треньора Апиа, след което отказал да се извини.
Мунтари със сигурност нямаше да играе срещу Португалия, тъй като получи два жълти картона в първите два мача (срещу САЩ и Германия). Боатенг обаче се очакваше да бъде титуляр и заедно с Асамоа Гиан да тормозят иберийските бранители.
Дори и Гана да излезе от групата, Световното за Мунтари и Боатенг официално приключи още днес. Треньорският екип е заявил на играчите, че те са изгонени за целия турнир и могат да си купуват билет за дома.
Saso
на 26.06.2014 в 15:24:11 #6Ма ква Испания бе?! Порке?!
Saso
на 26.06.2014 в 15:23:32 #5Неучкий отпадаш ли бе... капацитет?!
качамака
на 26.06.2014 в 13:29:07 #4Лошо е когато маймуната не е успяла да еволюира и да стане бял човек,а е стигнала до развитието си само на негър...
Saso
на 26.06.2014 в 13:22:33 #3Със сигурност Топлийчо и ко са им метнали жълтици по пода...
vasil4o28
на 26.06.2014 в 13:01:20 #2Най- добрия и сигурен начин за допълнителен доход от Интернет! http://wad.ojooo.com/register.php?ref=vasil4o28 Един от най популярните плащащи PTC сайтове!
boris
на 26.06.2014 в 12:04:26 #1- От дека си бе дзероо? - От Гана! - Абе не та питам коя е майка ти, а от дека си бе!