Легендата на аржентинския футбол Диего Марадона разкритикува остро решението на ФИФА да наложи сурова санкция на уругвайския нападател Луис Суарес.
"Какво си мислите вие? Защо не го пратите директно в Гуантанамо?", обърна се „божията ръка" към футболната централа.
Суарес получи рекордна санкция от ФИФА вчера, 27 юни , след като ухапа по рамото Джорджо Киелини при победата с 1:0 над Италия на Мондиал 2014. Той бе наказан да не участва в следващите 9 мача на националния отбор на Уругвай, като дори му забрани да гледа срещите на стадиона.
Акредитацията му за световното първенство в Бразилия също беше отнета и той беше принуден да се завърне в родината си. Освен това, Суарес получи забрана да играе футбол в следващите 4 месеца, а ще трябва да заплати и глоба от 100 хиляди швейцарски франка.
"Защо е всичко това? Той да не е убил някого?", попита Марадона и продължи: "Наказанието е нечестно, мафиотска работа".
Марадона нападна ФИФА заради Суарес: Мафиотска работа
Източник: епа
AnonymousDonny
на 27.06.2014 в 20:59:21 #5Дон Диего!!

Червенушко
на 27.06.2014 в 16:23:31 #4Слушайте какво говорят футболните икони, защото без тях футболът нямаше да е това, което е. И нямаше изобщо в момента да ни вълнува някакво световно.
Laker
на 27.06.2014 в 09:40:06 #3Наркоман защитава жълтозъбарес-безтитленика
Don Korleone 3 0
на 27.06.2014 в 09:10:02 #2Защото не е морално това което прави Суарез. Ама какво знае за морала един наркоман?
Total ML
на 27.06.2014 в 09:06:05 #1Дон Диего е прав!!
