Ерве Ренар беше много разочарован от загубата, допусната от неговите възпитаници дълбоко в добавеното време:
"Не заслужавахме да загубим. Създадохме толкова много положения, но не успяхме да отбележим.
Накрая допуснахме една грешка и тя беше наказана. Абсолютно нелепа загуба, но така става във футбола - не винаги по-добрият побеждава.
Сега ще говоря с момчетата в съблекалнята и веднага ще започнем да мислим за следващия мач", завърши Ренар.