Ерве Ренар беше много разочарован от загубата, допусната от неговите възпитаници дълбоко в добавеното време:

Иран победи Мароко с 1:0 с автогол в добавеното време

Уникална драма! Иран победи Мароко с автогол в 95-ата минута!

Африканците играха по-добре, но бяха наказани

"Не заслужавахме да загубим. Създадохме толкова много положения, но не успяхме да отбележим.

Накрая допуснахме една грешка и тя беше наказана. Абсолютно нелепа загуба, но така става във футбола - не винаги по-добрият побеждава.

Сега ще говоря с момчетата в съблекалнята и веднага ще започнем да мислим за следващия мач", завърши Ренар.