Голмайсторът на Испания Давид Вия не е притеснен от загубата срещу Швейцария, която постави под съмнение класирането на тима за осминафиналите.

"Няма причина да правим драми от една загуба. Изненадващо бе да претърпим поражение, но понякога трябва и късмет. Ние нямахме такъв, но пък имаме още два мача, за да поправим нещата. Сигурен съм, че ще вземем две победи и ще се класираме на 1/8-финалите", заяви Вия.

"Това поражение ще ни подейства мотивиращо. Няма слаби отбори на Мондиала и във всеки мач трябва да бъдем на 100 процента, за да постигнем целта си да станем шампиони", добави нападателят на Валенсия.