Пореден нередовен гол от фазата на елиминациите на Мондиала бе признат. След като станахме свидетели на уникалните съдийски гафове на двубоите Германия - Англия и Аржентина - Мексико, стана ясно също, че и победата на Испания над Португалия късно снощи е "незаслужена".
Графика от попадението в 63-ата минута на мача ясно показва, че Давид Вия е с малко, но зад последния в защитата на Португалия. И ако в предните случаи съдийските грешки са фатални, то едва ли в този можем да виним главния съдия и помощниците му, защото графиката от повторението показва, че засадата на Вия е едва 22 сантиметра!
Малко, но достатъчно. Уверете се сами.
Largo
на 30.06.2010 в 11:58:33 #2http://prikachi.com/images/3/2279003c.jpg Считам, че маститите шефове на ФИФА прекалиха. Чашата с търпението вече преля. Решението за забрана на повторенията на съмнителните моменти е нечувана обида към целия нормален свят интересуващ се от тази игра. Самозабравилите се ръководители подлагат сериозността на Мондиал'2010 на голямо изпитание и показват пълно неуважение спрямо обикновенния зрител. Съдийските грешки още в групите (непризнатия гол на САЩ, ръцете на Фабиано и Жуан) и на осмифиналите буквално опропастиха тежестта на световната титла. По мое скромно мнение Германия, Аржентина и Испания нямаха нужда от подобни реферски аванти, тъй като в крайна сметка отново същите отбори щяха логично да продължат напред. Голямо фиаско
MilenI
на 30.06.2010 в 11:55:11 #1Това си е на една линия. На Тевес и слепият я видя!