Пореден нередовен гол от фазата на елиминациите на Мондиала бе признат. След като станахме свидетели на уникалните съдийски гафове на двубоите Германия - Англия и Аржентина - Мексико, стана ясно също, че и победата на Испания над Португалия късно снощи е "незаслужена".
Графика от попадението в 63-ата минута на мача ясно показва, че Давид Вия е с малко, но зад последния в защитата на Португалия. И ако в предните случаи съдийските грешки са фатални, то едва ли в този можем да виним главния съдия и помощниците му, защото графиката от повторението показва, че засадата на Вия е едва 22 сантиметра!
Малко, но достатъчно. Уверете се сами.
Dirkk
на 30.06.2010 в 13:50:36 #22Посредствена е заради слабия треньор. Мустакатата отрепка не спира да показва колко слаб спец е! Аутистът, къв си ти, някъв нов герой ли
?
сатаната
на 30.06.2010 в 13:47:55 #21Абсолютно редовен гол!
сатаната
на 30.06.2010 в 13:46:26 #20От този кадър се вижда че са на една линия, незнам как само ги изчислиха тези 22 см.
Dirkk
на 30.06.2010 в 13:40:03 #19Няма никакъв спор, че Давид е най-класният нападател в света. Той мъкне посредствената Испания на гърба си.

Sir Alex the Great
на 30.06.2010 в 13:18:26 #18Че колко е 22см ще кажат някои к*рви от форума-то няма и един *уй!
И ще са прави!
Време беше отборчето на симулантите да бъде набито с техните номера!
Време беше да ги наведат и тях!
Браво!Целият свят празнува!
Сега трябва да се постъпи по същия начин и с другите долни пасмини-Аржентина,Холандия и Германия!
Да изчистим световната измет! 
LORD_SLIM
на 30.06.2010 в 13:18:05 #17Много тънко положение,засадата е минимална,което обаче не означава че голът е редовен за съжаление-мисля че е крайно време да се въведе видео-повторения или разната му електроника.
VALENCIA!!!
на 30.06.2010 в 13:01:40 #16http://i46.tinypic.com/352hsus.jpg ,е кво не му е редовно бе Флик.
..и да не се обиждаме на отбори или поне измисли нещо ново,кво блееш с овцете не ми е ясно.Сега скимтиш имало засада ,ама при 2рия гол на Англия си скри главата в пясъка,нали?!Имай предвид,че аз съм фен на Немския нац. отбор,но...
Както и да е,минало свършено.Испания или Германия шапмион,е това,което искам 
VALENCIA!!!
на 30.06.2010 в 12:48:19 #15Хахаха каква статия само,имало 22 см засада.Жрналия я малко по сериозно!Аз разбирам да е с тяло зад защитник,а то вувузелата му щръкнала напред и имало засада
.Трябваха ви графики и 100 повторения за да видите тези 20 см,а страничния,решава за 2 секунди в реално време.Виж головете на Тевез и Англия са скандални положения,но това...а и за какви 20 см става въпрос,моя промит мозък друго вижда – http://i46.tinypic.com/352hsus.jpg
Izroda
на 30.06.2010 в 12:46:42 #14tosho "22 см. не могат да се видят с просто око, особено при тази скорост. В такива ситуации трябва да печели футболът и да се зачита гола. Правилно решение на съдията. "

Izroda
на 30.06.2010 в 12:44:48 #13Stenlyaka "Пике прави само гафове дотук !" Къде ги видя тези гафове на Пике,не знам?!Нито го харесвам ,нито ме дразни.Но показва постоянство в играта си и засега се справя повече от добре.Вчера само допусна малка грешка като остави Уго Алмейда да го надбяга и да застраши испанската врата.В момента смело мога да заявя,че е един от най-качествените защитници в света.Вече е голям футболист,а може да се развие още повече.
tosho
на 30.06.2010 в 12:44:18 #1222 см. не могат да се видят с просто око, особено при тази скорост. В такива ситуации трябва да печели футболът и да се зачита гола. Правилно решение на съдията.
Largo
на 30.06.2010 в 12:35:59 #11Наистина ситуацията е прекалено тънка, но на фона на всичко ставащо по терените на Южна Африка това е поредното фиаско. Не, че Испания не беше по-добрия, но тука говорим за низ от скандални съдийски грешки. Лошото, е че ФИФА нито наказва, нито прави нещо. Едно приятелско потупване по рамото на провинилият се съдия, ехидни усмивки, а какво става с труда най-вече на треньорите? Трябва да има номи технологии, повече съдии по всички линии. Може би от ФИФА си мислят, че тези скандали работят за тяхна реклама, но това само може да отблъсне част от публиката. ФИФА е заприличала на Католическата църква от Средните векова, когато хора като Галилео и Коперник са казвали, че Земята е кръгла, а от Рим за си запушвали ушите! Това е жалко!
Stenlyaka
на 30.06.2010 в 12:32:04 #10Може ли прототията да стигне до такава низост, че да си толкова заблуден и да гледаш само какво правят Шави или Пике ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Пике прави само гафове дотук !
Stenlyaka
на 30.06.2010 в 12:30:29 #9Жива засада, още на ситуацията се видя , без нужда от повторения . Това са директиви - силните отбори трябва да продължат .
Largo
на 30.06.2010 в 12:29:52 #8... ИЗНАСИЛВАМ И УБИВАМ МАЙКИТЕ НА ВСИЧКИ ОТРЕПКИ ... ------------------------------------------------------------------------------------------ Споко бе, човече, явно си натрупал достатъчно опит с твойта майка, че си взел да се нахвърляш и на чуждо. Вземи си глътни хапчетата, че незнам за другите, ама като те слушам къв си нервак, ти със сигурност си се запътил да ходиш при Галев
fen4etoo
на 30.06.2010 в 12:28:33 #7Ситуацията е прекалено тънка и дори и да има засада , неможе да се обвинява съдията , тъй като даже от тва видео личи , че съдията няма как да прецени такова нещо и то за части от секундата.А и Испания напълно заслужено победи , так че е безмислено да се обсъжда. Но едно нещо е напълно сигурно - на такива форуми требе да има съдии само и изключително от най-футболните държави в Европа, макар и те да грешат.А ако идиотите от ФИФА бяха повикали съдии от България , то тогава щяхме да се наслаждаваме на най-честното и правилно отсъждано първенство!
П.С. Всички са ЗА технологии във футбола , без един човек - Блатер! 
Largo
на 30.06.2010 в 12:25:50 #6http://prikachi.com/images/3/2279003c.jpg
Е тва е, няма по-големи тъпанари от псевдофутболните изкрейзали от комплексарщина кретени. Ти му показваш ачик реално как е била ситуацията, а то безмозъчното говедо почва да ти спори ама то било преди, след, на черното вика бяло. Прави впечатление, че особенно често това се случва на изтрещялите фенове на Барса. Защо ли? И каква точно е връзката на Барса в случая след като играч на мача е Алонсо, головете се вкарват от играч развил се във Валенсия, на вратата е Икер, а Сехио Рамос е един от основните двигатели на отбора. Може ли прототията да стигне до такава низост, че да си толкова заблуден и да гледаш само какво правят Шави или Пике. Жалки сте? Това е Световно, а не някаква си ШЛ. Осъзнайте се малко!
gpm
на 30.06.2010 в 12:14:02 #5Германия-Аржентина Хммм,на кого ли ще помогне съдията ,съдейки по уилям хил на Германия.Ще видим дали съм прав
Largo
на 30.06.2010 в 12:03:40 #4Барселoна с требъла, малоумнико едва ли така щеше да ревеш, ако нещата се бяха получили в обратната посока. Напротив, щеше да цивриш как били порязали любимия ти отбор. Бъдето по-обективни. И аз подкрепям южноамериканския стил и начин на игра, но това не ми пречи да кажа, че и Бразилия, и Аржентина получиха достатъчно здрави реферски аванти. Не, че без тях нямаше да бъдат на 1/4 финалите, но фактите са си факти.
Largo
на 30.06.2010 в 12:00:21 #3И е много повече от 20 см.