Германия записа един от най-великите двубои в и без това богатата си откъм успехи история. Бундестима размаза с 4:0 соченият като големият фаворит за отличието тим на Аржентина.
Момчетата на Йоаким Льов тотално разнебитиха "гаучосите" и не оставиха и сянка на съмнение кой е по-добрият тим. Началото за немците бе повече от силно, след като още в 3-ата минута Швайнщайгер центрира точно и Мюлер с глава изведе Германия напред в резултата - 1:0.
До края на полувремето Аржентина пробва да обърне мача, но доста играчи се отчетоха с пропуски.
В началото на втората част Аржентина отново опита да натисне, но така и не се стигна до гол.
Така обаче Германия привидно приспа съперника и след това нанесе своя удар. В рамките на 6 минути два уникални пробива първо на Подолски след прекрасен пас на Мюлер, а след това и на Швайнщайгер Германия нанесе своя удар.
Оставени непокрити първо Клозе, а после и Фридрих направиха преднината класическа. В последните минути вместо Аржентина да потърси поне почетен гол, Клозе се възползва от добро центриране и направи срама на "гаучосите" пълен, оформяйки крайното 4:0.
Мачът по минути тук
Уникална Германия унищожи Аржентина
Източник: БГНЕС
Германия изигра феноменален мач срещу Аржентина
Xa-x@v
на 03.07.2010 в 21:14:54 #382Монка,сега се прибирам не съм видял,какво си писал
Мерси.Честно казано не съм очаквал такава победа на немците.Това момче Мюлер ще стане голям.
MonKaTa
на 03.07.2010 в 21:13:03 #381Хахав Много точни прогнози даваш
поздравих те вече някъде по коментарите 
Xa-x@v
на 03.07.2010 в 21:13:00 #380Ушев,що така немците газят наред дори с интернационален отбор?
steiner
на 03.07.2010 в 21:12:57 #379Otto von Botto ,не знаех ,че марадона се е осрал ,като кифладжия.Затова пък отмъщението на Мюлер е по-сладко.

Mad Cat With Hat
на 03.07.2010 в 21:12:50 #378"... Сега Марадона със сигурност вече знае кой е Томас Мюлер..."
СиракНасков
на 03.07.2010 в 21:12:22 #377Испания заслужаваше да отпадне, ни и това ще се случи скоро. Лицето Кардосо осра уникалната възможност за Парагвай.
Тихомир Ушев
на 03.07.2010 в 21:12:04 #376@Таратор, аз хванах мача от 60-тата минута, понеже бях зает, не знаех, че е бил отменен гол на Парагвай. Съгласен съм, че може да е имало основания дузпата за Парагвай да бъде пребита, но като цяло не мисля, че съдията беше тенденциозен. Да видим дали Испания ще направят нещо срещу Германия, надявам се да има някаква интрига в мача. Аржентина пък е един от надценените големи отбори, от доста години нямат наистина сериозни успехи.
ТАРАТОРЪЪЪЪЪЪТ
на 03.07.2010 в 21:12:00 #375НАСКОВ ТОЯ ЛЪЖЕ. ИЗМИСЛИЛ Е ТОЯ ИСТОРИЯ ЗАЩОТО Е ДЕВСТВЕН! ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ЗА ДА ЕВЕШ МАДАМА ТРЯБВА ДА ПОЧЕРПИШ! ТАЯ МУФТА...................................... ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
СиракНасков
на 03.07.2010 в 21:11:18 #374КапУтаьн Пудьол, Жозе Моуриньо ли сънуваш мършо? Той ли стряска нечестивия ти сън?
Xa-x@v
на 03.07.2010 в 21:11:09 #373Щайнер,честита ни победа днеска
Ако така играем,просто испанците с тази игра може и те да отнесат поне една тройка.
СиракНасков
на 03.07.2010 в 21:09:42 #372Чистачке, разкажи как нямаш 2 лв дрисльо припомни как умря в пламаци приятелката ти забавлявай ни с увлечението си по сърбежи
ТАРАТОРЪЪЪЪЪЪТ
на 03.07.2010 в 21:09:37 #371ТИЯ ВУРСТОВЕ ЩЕ ГИ ЛАПКАТЕ! И ЗА ОЩЕ ЩЕ ПИТАТЕ! САМО ПАК ДА НЕ БУТАТ РЕФЕРИТЕ СПАНЬОЛА! ИСПАНЦИТЕ НЯМАТ ЦИСТА ПОБЕДА БЕЗ РЕФЕРЧЕТА! НЯМА!
СиракНасков
на 03.07.2010 в 21:08:04 #370ммдааа .... мара-дона ...
steiner
на 03.07.2010 в 21:06:30 #369като си спомня,че Марадона има татуировка на Че Гевара и ми се повдига.Клозе трбва да му избродира отгоре една свастика.За да му напомня,кога е излизал срещу маншафта само с един дефанзивен халф-масчерано

ТАРАТОРЪЪЪЪЪЪТ
на 03.07.2010 в 21:05:15 #368729. ЧистачЪт | 04.07.2010 00:02 724. ТАРАТОРЪЪЪЪЪЪТ | 03.07.2010 23:59 БАГЕР ПОВИШАВАТ ЦЕНИТЕ НА БИЛЕТИТЕ! ..................................................... Аз влизам без пари. =======================================================6 НЯКАКВИ СЪМНЕНИЯ, ЧЕ БАГЕРИТА Е МУФТА? )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) С ПОЛИЦЕЙСКА КАРТА ВЛИЗА МУФТА, НО ИНАЧЕ МНОГО ОБИЧА ЦСКА И Т.Н. ЕЙ БАКЛЮК! ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
СиракНасков
на 03.07.2010 в 21:04:44 #367Чистачке, таратора ти го таратурга, а от мен доматите и крастахуйките за умрялото ти гадже
СиракНасков
на 03.07.2010 в 21:02:42 #366Диего Марадона треньор ... същия палячо като Кюрдчо ...
целия свят им се смее на тези малоумни нарцистични отрепки
нямат образование, морал, поведение и обноски и злепоставят държавите си пред целия свят с простотията и диващината си...
нека не дочакат Коледа, нека се поминат тутакси! 
steiner
на 03.07.2010 в 21:02:01 #365Във всеки случай холандците са фаворити с/у Испания, а 50-50% е евентуалния им финал с Байрен
Единствените футболисти които надиграха Швайни,Клозе и Мюлер са Снайдер,Валтер Самуел,Камбиасо и Санети.Учудващо за мен,последните трима ги нямаше в състава на Архентина.Явно Марадона е кюрд.

ТАРАТОРЪЪЪЪЪЪТ
на 03.07.2010 в 21:01:32 #364БАГЕРИТА Я РАЗКАЖИ КАК СИ СЕ НАПИЛ НА АВАНТАКИС, КАК СА ТЕ КАРАЛИ С ТАКСИ ПРИ ВАШИТЕ ПЕНСИОНЕРИ! ИЛИ НЯМАШ ЗАПИС АЛКОХОЛИК - МУФТАК? )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
ТАРАТОРЪЪЪЪЪЪТ
на 03.07.2010 в 20:59:16 #363БАГЕР ПОВИШАВАТ ЦЕНИТЕ НА БИЛЕТИТЕ! НЯМА ДА ТЕ ЧЕРПЯ! ЛАЙНАР! КАКВО ЗАМЕСВАШ СЕГА БАТКОФ? АЗ КАКВОТО ИМАМ ДА МУ ГО КАЖА.................................... СЪРБЕЖНА КУРВИЧКЕ!