Германия записа един от най-великите двубои в и без това богатата си откъм успехи история. Бундестима размаза с 4:0 соченият като големият фаворит за отличието тим на Аржентина.
Момчетата на Йоаким Льов тотално разнебитиха "гаучосите" и не оставиха и сянка на съмнение кой е по-добрият тим. Началото за немците бе повече от силно, след като още в 3-ата минута Швайнщайгер центрира точно и Мюлер с глава изведе Германия напред в резултата - 1:0.
До края на полувремето Аржентина пробва да обърне мача, но доста играчи се отчетоха с пропуски.
В началото на втората част Аржентина отново опита да натисне, но така и не се стигна до гол.
Така обаче Германия привидно приспа съперника и след това нанесе своя удар. В рамките на 6 минути два уникални пробива първо на Подолски след прекрасен пас на Мюлер, а след това и на Швайнщайгер Германия нанесе своя удар.
Оставени непокрити първо Клозе, а после и Фридрих направиха преднината класическа. В последните минути вместо Аржентина да потърси поне почетен гол, Клозе се възползва от добро центриране и направи срама на "гаучосите" пълен, оформяйки крайното 4:0.
Мачът по минути тук
Уникална Германия унищожи Аржентина
Източник: БГНЕС
Германия изигра феноменален мач срещу Аржентина
MonKaTa
на 04.07.2010 в 07:55:22 #462Айде лек ден на всички
genchev1
на 04.07.2010 в 07:55:08 #461Бях за Аржентина, но нищо креативно не показаха... Но все пак съм доволен, германците също за гъзари
3/4 са европейци(за мен Уругвай също са европейци де...), честито!
MonKaTa
на 04.07.2010 в 07:49:38 #460Точно олето като си чукнахме среща преди мача на ЦСКА с Базел от ЛЕ не дойде.Аз му казах ,че ще му смачкам фасона и той разбира се ме заплаши с бял хамър и мутри

MonKaTa
на 04.07.2010 в 07:44:11 #459Игоръ е пазача в жилищната му кооперация бе
Колко много ви е филмирал идиота с големия нос 
MonKaTa
на 04.07.2010 в 07:41:05 #458MonKaTa
на 04.07.2010 в 07:28:52 #457юбер

redordead
на 04.07.2010 в 07:28:13 #456освен да кажем Дойчланд, Дойчланд, убер алес, мисля, че всичко останало е безсмилено
Злобил
на 04.07.2010 в 07:26:30 #455Ей много бизисмени тука е,ко прая аз тук с тез две ракети с среден обсег на действие
MonKaTa
на 04.07.2010 в 07:22:11 #454Ватикана

MonKaTa
на 04.07.2010 в 07:13:19 #453Дървар

perukataа
на 04.07.2010 в 07:10:52 #452аржентинците трябва да си леят куршум, съсипаха ги
karamba boy
на 04.07.2010 в 07:05:34 #451ИСПАНИЯ ЗАЩО? ПЕСТИШ СИЛИ СРЕЩУ ОТБОРИ КАТО ЧИЛИ И ПАРАГВАЙ, А УНИЖАВАШ ТАКИВА КАТО ГЕРМАНИЯ!
MonKaTa
на 04.07.2010 в 07:03:29 #450И аз на това се надявам просто не искам испанците да са шампиони
karamba boy
на 04.07.2010 в 07:03:12 #449ИСПАНИЯ НАЙ-ДОБРИЯ ОТБОР!!! ЗАСЛУЖЕНО ТЕ ВИЖДАМ С КУПАТА!!! ЗАСЛУЖЕНО!!!

karamba boy
на 04.07.2010 в 07:00:44 #448АЙДЕ ИСПАНИЯ!!! ПРИПОМНИ НА ТЕЗИ МАЛУМНИЦИ ПОД МЕН, КАК СЕ ИЗГАВРИ ПРЕДИ 2 ГОДИНИ С ШВАБИТЕ!! ПРИПОМНИ
t
на 04.07.2010 в 06:59:50 #447Германия с купата. ------------------------------------ Не знам! Ако дават купа за трето място, може, но не вярвам! Не вярвам!
MonKaTa
на 04.07.2010 в 06:56:06 #446klinsi Това вече е приемливо

MonKaTa
на 04.07.2010 в 06:55:37 #445Много от рано сте почнали с алкохола

naftakiller
на 04.07.2010 в 06:53:46 #444Призовавам, прасето наркоман Мъръдона да си направи сепуко
MonKaTa
на 04.07.2010 в 06:51:30 #443