Германия записа един от най-великите двубои в и без това богатата си откъм успехи история. Бундестима размаза с 4:0 соченият като големият фаворит за отличието тим на Аржентина.
Момчетата на Йоаким Льов тотално разнебитиха "гаучосите" и не оставиха и сянка на съмнение кой е по-добрият тим. Началото за немците бе повече от силно, след като още в 3-ата минута Швайнщайгер центрира точно и Мюлер с глава изведе Германия напред в резултата - 1:0.
До края на полувремето Аржентина пробва да обърне мача, но доста играчи се отчетоха с пропуски.
В началото на втората част Аржентина отново опита да натисне, но така и не се стигна до гол.
Така обаче Германия привидно приспа съперника и след това нанесе своя удар. В рамките на 6 минути два уникални пробива първо на Подолски след прекрасен пас на Мюлер, а след това и на Швайнщайгер Германия нанесе своя удар.
Оставени непокрити първо Клозе, а после и Фридрих направиха преднината класическа. В последните минути вместо Аржентина да потърси поне почетен гол, Клозе се възползва от добро центриране и направи срама на "гаучосите" пълен, оформяйки крайното 4:0.
Мачът по минути тук
Уникална Германия унищожи Аржентина
Източник: БГНЕС
Германия изигра феноменален мач срещу Аржентина
ricar
на 04.07.2010 в 12:18:10 #482Турците само са напляскали де що е имало гяур през Средновековието. Да не би в България до 19 век някой да им се е противопоставил. Половината българи особено заможните са ги подкрепяли.
D0n Kurleone
на 04.07.2010 в 12:09:26 #481997. Hеrr_Fliсk | 04.07.2010 14:28 Така е Путьоле, така е Пляскане Времето им мина, сега властва четвъртия Райх добре де, добре добре де, добре добре де, добре --------- Третия райх никоган е е спирал да съществува,но наистина сегашното време може да се нарече 4ти райх,за жалост някои хора си мислят,че третия райх е бил третия РАЙ.
ricar
на 04.07.2010 в 12:09:03 #480е то остава и Австрия да са завладели факт е че тъпчат Балканите 500 лета след което пак са военна сила номер едно на региона
ricar
на 04.07.2010 в 11:55:52 #479Е какво сме ги спрели турците като след като ни насилват стигат до стените на Виена... Спрели сме ги били...

ricar
на 04.07.2010 в 11:49:22 #478Ама Клозе-поляка е отлично футболистче не е лоша идея да натурализират
веселяк
на 04.07.2010 в 11:42:55 #477Аве ОЛьо, в Куала Лампур не свечери ли се вече....

ricar
на 04.07.2010 в 11:37:51 #476Врангел
на 04.07.2010 в 11:17:01 #475Диего Марадона е всичко друго, но не и треньор! С такива играчи такъв погром е уникален срам за Аржентина! Действително Германия показва онзи дух, който неведнъж я е извеждал на върховете, но показва и класа! Все пак още нищо не се знае! В груповата фаза Германия показа, че не е непобедима и загуби от ....Сърбия! Да не забравяме и ходенето по мъките срещу Гана! За Англия няма кво да кажа, те са си клиенти по принцип, но и отменения гол повлия на крайния изход! За мача вчера се изприказва много , но малцина се изказаха обективно! Истина е, че Германия е много силен тим, играе изключително дисциплинирано, без грешки в защита и максимално използване на слабостите на съперника! Истина е обаче, че и невежеството на Марадона спомогнаха за този печален край на Аржентина! Тоя Отаменди си е сбъркал професията, всички голове от неговата зона! Марадона държи на пейката играч като Милито, не повика Камбиасо и опитния Санети, Игуаин е играч само за отбори като Южна Корея! Все пак нека е честито на вечните фаворити от Германия! Още веднъж се видя, че с тях шега не бива!
der General
на 04.07.2010 в 10:43:34 #474АУТИСТЪТ Ахахахаха, не бил долен ляв испански педал, а английски
Английската кралица не може да иде до тоалетната сама, опомни се бъхльо. Кога английските педита са имали кураж да излязат срещу Германия? Ако не бяха ционистите да ви спасят дебелите задници през втората световна днес острова щеше да е под водата, а внучката на английската кралица щеше да прави вувузели на арийските, расистки, фашистки воини. айде у лево
der General
на 04.07.2010 в 10:28:29 #473АУТИСТЪТ Испанки свиркаджия опомни се! Класирахте се за пръв път на полуфинал от 60 години и вече получихте преждевременен оргазъм......
Изчакайте Бундестима да ви изчука 4:0 и спете спокойно до следващите квалификаци. Испания - отбор от педали, шимейли и хермафродити. Какво е Торес - шимейл или хермафродит? А какво е Фабрегас - вувузела или евнух??

der General
на 04.07.2010 в 10:20:44 #472Германия над всичко!
ricar
на 04.07.2010 в 10:18:24 #471Подготвям таблица за успехите на Българския футбол.Който иска да помага.После ще я подаря на форума за спорове и справки.
SoNoR
на 04.07.2010 в 09:51:51 #470Казах го още началото на световното: Холандия !

SoNoR
на 04.07.2010 в 09:48:52 #469Дивижън, Това ме подсеща относно футбола в САЩ, след като отпаднаха в ЮАР, виж какво пишат на следващия ден. http://9gag.com/photo/27608_540.jpg

babait
на 04.07.2010 в 09:40:56 #468вече ми е през оная работа кой ше стане шампион.. нали България не участва, в края на крайщата!.. Дано станат хубави мачове тия последните, та да не сме хабили излишен фреон в изстудяването на напитки..
SoNoR
на 04.07.2010 в 09:08:16 #467Само ЦСКА !!!

Дедото
на 04.07.2010 в 08:18:59 #466Великолепен отбор на Германия, показно за колективен дух!
За аржентинците кво да кажем - не може да вземеш титла с двама от Ливърпул в състава си. Просто карма, осъден си да си Вечния претендент.
За справка ей ги и мойте юбавци - ингилизите.

A*C*M
на 04.07.2010 в 08:12:25 #465Италия междо другото бяха същите 2006 година
A*C*M
на 04.07.2010 в 08:09:15 #464Тиймуърка на Германия е изумителен - в момента със сигурност са най-силния национален отбор в света.Верно Аржентина Испания и Бразилия имат по -добри играчи като единици но като отборна работа са далеч от немците.
EnglishFootie
на 04.07.2010 в 07:55:56 #463унищожиха ги и ги унизиха
тва беше ебати готиния ма4 за гледане. браво на германия.
меси с 0 гола и целия свят ликува
