Германия записа един от най-великите двубои в и без това богатата си откъм успехи история. Бундестима размаза с 4:0 соченият като големият фаворит за отличието тим на Аржентина.
Момчетата на Йоаким Льов тотално разнебитиха "гаучосите" и не оставиха и сянка на съмнение кой е по-добрият тим. Началото за немците бе повече от силно, след като още в 3-ата минута Швайнщайгер центрира точно и Мюлер с глава изведе Германия напред в резултата - 1:0.
До края на полувремето Аржентина пробва да обърне мача, но доста играчи се отчетоха с пропуски.
В началото на втората част Аржентина отново опита да натисне, но така и не се стигна до гол.
Така обаче Германия привидно приспа съперника и след това нанесе своя удар. В рамките на 6 минути два уникални пробива първо на Подолски след прекрасен пас на Мюлер, а след това и на Швайнщайгер Германия нанесе своя удар.
Оставени непокрити първо Клозе, а после и Фридрих направиха преднината класическа. В последните минути вместо Аржентина да потърси поне почетен гол, Клозе се възползва от добро центриране и направи срама на "гаучосите" пълен, оформяйки крайното 4:0.
Мачът по минути тук
Уникална Германия унищожи Аржентина
Източник: БГНЕС
Германия изигра феноменален мач срещу Аржентина
Real Aryan
на 04.07.2010 в 14:24:27 #522Селски има защо арабите да ги е страх и да ни мислят за страшни и да ни уважават още от 712 а и Вожка България е приела исляма и е била близка със техния свят .Името България им е добре познато ,иначе думата българи значи високи,висши смята се че името съдържа в корена си и вълк
Deаth Knell
на 04.07.2010 в 14:20:01 #521Айрян сам се затапи

Real Aryan
на 04.07.2010 в 14:16:19 #520Роза защо да ти отговарям бре отрепко кой си ти че да ти казвам
Ти си никой ,не виждаш ли че просто се забвавлявам и си правя гаргара с тебе
изобщо няма смисъл да водя диалог с някакъв изглупял дебил по сериозна наука като историята ,какъв е смисъла да ти обрменявам тъпата кратуна като и без това няма да ме разбереш ,все едно да говориш на говедо

Deаth Knell
на 04.07.2010 в 14:14:33 #519карни немаш дертове, жалко, че пак така се разминаваме

карнобатска гроздова
на 04.07.2010 в 14:12:29 #518РОЗА, като излезете със Станчев да пиете по бира , пийте и заради мен една, че няма да съм тука
Deаth Knell
на 04.07.2010 в 14:11:11 #517карни към 25 мисля
, вчера ми писа станчев, каза , че в понеделник си идва 
Deаth Knell
на 04.07.2010 в 14:10:00 #516реал айрян, необразовано хюмне от крайните квартали, разбрахме колко разбираш от история
.сега аз ще ти посоча тези две думички, понеже малко да те образовам
ВЕРСАЙСКИ ДОГОВОР
и нте търси в гугъл за него, знам, че за сефте го чуваш
БУНАК 
карнобатска гроздова
на 04.07.2010 в 14:09:46 #515РОЗА, как тука бре
кога ще идваш 
Real Aryan
на 04.07.2010 в 14:08:48 #514Розата ще ходи да духа някъде за 2 лева и кофа череши по морето

Deаth Knell
на 04.07.2010 в 14:08:08 #513карни Варна
карнобатска гроздова
на 04.07.2010 в 14:04:02 #512РОЗА, къде ще ходиш на море
Deаth Knell
на 04.07.2010 в 14:01:23 #511Реал Айрян
, коя е основната причнина за избухването на втората световна война ?
отговори ми с две думи

Real Aryan
на 04.07.2010 в 13:59:50 #510Похвално е че ти е хоби ,на мен също ми е хоби

Deаth Knell
на 04.07.2010 в 13:57:36 #509селския, ти имаш умствени проблеми
, съжалявам те ,..честно 
Real Aryan
на 04.07.2010 в 13:45:01 #508Селски, ти историко ерудиран засенчи и Б.Димитров
,не Омуртаг а Тервел изтепва арабеските и спасява не само Византия но и цял Европа от по нататъшна мюсюлманска експанзия

Deаth Knell
на 04.07.2010 в 13:38:58 #507пиргос
на 04.07.2010 в 13:22:49 #506селчук,па аз съм за южна корея,що
Real Aryan
на 04.07.2010 в 13:20:25 #505Капитан Съдран Фотиол просто един слабоумен,шизоиден,склеротик със IQ на примат и шимпанзе ,искати се пиренейте да не са били населявани от германци но са били
БИЛИ СА
За твой ужас не е имало само диви африкански мюсюлмани и маври

пиргос
на 04.07.2010 в 13:15:33 #504арийска каталунска раса
тоя форум стана психо клиника 
Real Aryan
на 04.07.2010 в 13:15:15 #503Сопол жалък си селянино ,няма смисъл да се занимавам с тебе ,просто когато излезеш някой ден и идеш във градинския си селски,керпичен, кенеф и клекнеш да сереш аз ще мина със рояк Месершмити и със цялото Луфтвафе и ще те бомбардирам и ще ти срутя селската къщица,довара,и кинефа докато сереш вътре ясен ли бях селяко, прост ,варненски бзетитленик, спарташки, греозен
