Германия записа един от най-великите двубои в и без това богатата си откъм успехи история. Бундестима размаза с 4:0 соченият като големият фаворит за отличието тим на Аржентина.
Момчетата на Йоаким Льов тотално разнебитиха "гаучосите" и не оставиха и сянка на съмнение кой е по-добрият тим. Началото за немците бе повече от силно, след като още в 3-ата минута Швайнщайгер центрира точно и Мюлер с глава изведе Германия напред в резултата - 1:0.
До края на полувремето Аржентина пробва да обърне мача, но доста играчи се отчетоха с пропуски.
В началото на втората част Аржентина отново опита да натисне, но така и не се стигна до гол.
Така обаче Германия привидно приспа съперника и след това нанесе своя удар. В рамките на 6 минути два уникални пробива първо на Подолски след прекрасен пас на Мюлер, а след това и на Швайнщайгер Германия нанесе своя удар.
Оставени непокрити първо Клозе, а после и Фридрих направиха преднината класическа. В последните минути вместо Аржентина да потърси поне почетен гол, Клозе се възползва от добро центриране и направи срама на "гаучосите" пълен, оформяйки крайното 4:0.
Мачът по минути тук
Уникална Германия унищожи Аржентина
Източник: БГНЕС
Германия изигра феноменален мач срещу Аржентина
Leci 11
на 06.07.2010 в 08:31:16 #542Chelsea_1 | 05.07.2010 20:44 Време е отборите в които играят нещастните футболисти на Пръца да отпаднат.Аржентина отиде време е на Испания. ======= Чакай, че не разбрах къде са отборите, в които играят "великите" футболисти на ЧЕЛСКИ??
mind
на 05.07.2010 в 17:48:42 #541http://www.erepublik.com/en/referrer/Philip_Totio
Chelsea_1
на 05.07.2010 в 17:44:48 #540Време е отборите в които играят нещастните футболисти на Пръца да отпаднат.Аржентина отиде време е на Испания.
tоkyo_red
на 05.07.2010 в 07:18:34 #539Я я вундаба
Тъпака
на 04.07.2010 в 16:44:44 #538Тъпака
на 04.07.2010 в 16:44:44 #537HristoSStoichkov
на 04.07.2010 в 16:14:58 #536Октопода Пол предрече победа на Дойче Мандшафт и тя се случи. Немската машина повече от всякога напълно заслужи името си. При друго питане октопода Пол предрече унищожаване на отрочето на Държавна Сигурност: Лески-Ташак Подуяне! Пол каза!
Каза!

Hellmaster
на 04.07.2010 в 16:00:21 #535Моля, всеки, който спортува или уважава спорта, да подкрепи създадената от мен петиция против затварянето на комплекс 'Спарта', за да може всички да спортуваме и да сме здрави! Тя може да се споделя във facebook и twiter, така че, ако имате възможност, моля, направете го! Предварително благодаря! Ето линка: http://bgpetition.com/pluven-kompleks-sparta-ne-na-zatvarqneto-mu/index.html
Deаth Knell
на 04.07.2010 в 15:44:34 #534der General
на 04.07.2010 в 15:42:03 #533Торес и Вия могат само да направят една вувузела на Маншафта
Да пием за поредната 4-та Световна титла за Германия

Deаth Knell
на 04.07.2010 в 15:37:59 #532McNulty
на 04.07.2010 в 15:20:08 #531Гей Рафа много задобрял, бърка ли си още в гъза преди всеки сервис?
McNulty
на 04.07.2010 в 15:03:47 #530арбайт махт фрай!
t
на 04.07.2010 в 14:56:42 #529Еееее Аржентина! ЕеееАААОООО Аржентина!
Deаth Knell
на 04.07.2010 в 14:49:07 #528Deаth Knell
на 04.07.2010 в 14:40:54 #5271119. selskia | 04.07.2010 17:21 Мнението е цензурирано от модератора заради: Лош език
продължавай да псуваш, още малко 
t
на 04.07.2010 в 14:29:44 #526А, аржентинците как ме накефиха снощи!

Deаth Knell
на 04.07.2010 в 14:27:58 #5251105. selskia | 04.07.2010 17:02 Мнението е цензурирано от модератора заради: Лош език ======== първата стъпка
Deаth Knell
на 04.07.2010 в 14:27:15 #524аре карни аз се заех с банването на отрепката селския
карнобатска гроздова
на 04.07.2010 в 14:25:07 #523РОЗА, аре изчезвам на плажа да хапнем рибка и картофки
