Футболната асоциация на Англия официално обяви, че националният селекционер Фабио Капело е подписал нов договор до 2012 година. В новото споразумение е премахната клаузата, според която италианецът можеше да напсуне поста след Мондиал 2010.
Това на практика означава, че именно Дон Фабио ще води ангичаните в двете европейски квалификации срещу България.
Силен интерес към Капело имаше от Интер. Самият специалист обяви, че желае да изясни позициите си с новия шеф на ФА преди началото на Световното. Новият договор е бил подписан от двете страни този седобед.
sponge bob
на 02.06.2010 в 17:38:15 #1Айде дано Попето и Карамела го направят богат (с неустойката за уволнение)