Бразилия се класира за 1/4-финал на световното първенство, след като победи с 3:0 Чили в първия си мач от директните елиминации. Точни за "Селесао" бяха Жуан, Луиш Фабиано и Робиньо. Следващият съперник на Бразилия ще бъде Холандия, която по-рано през деня победи с 2:1 Словакия.
На практика Бразилия реши всичко в мача още през първото полувреме. Централният защитник Жуан даде начало на фиестата с гол в 34-ата минута. При едно центриране от корнер футболистът на Рома се извиси над защитата на Чили и с точен удар с глава матира Браво.
Само 4 минути по-късно "Селесао" отново имаше повод за самба и радост. Магическа контра-атака, преминала през Робиньо и Кака, изведе Луиш Фабиано сам срещу стража на противника. Нападателят на Севиля елегантно финтира съперника и на празна врата вкара третия си гол от началото на Мондиала.
Точка на спора сложи Робиньо след почивката. В 59-ата минута футболистът на Манчестър Сити завърши отлична бърза атака и мушна трети гол във вратата на Чили. До края на мача момчетата на Биелса можеха да вкарат поне почетен гол, но Жулио Сезар се справи блестящо с опасни удари на Суазо.
The Scorpion
на 28.06.2010 в 21:08:39 #22madridista_pruceebach,галактико Да пием за новия мадридист пръцеебач-Анхел Ди Мария Велики

galaktiko
на 28.06.2010 в 21:06:41 #21баси мамата 5-звездните пак нямат спиране и станаха 6-звездни

Mehmеd
на 28.06.2010 в 21:05:15 #20Кои са звездите на това световно-изпратения от далечна планета Меси,който е най-добрият човек ритал топка през последните 600 години. Другия е Месут Йозил, който е звездата на турнира и с около 40% от възможностите си победи сам просяците от албиона
The Scorpion
на 28.06.2010 в 21:04:27 #19мемет мюмюн Игуаин е голмайстора на Световното
А меси кога гол?Защо няма и 1 гол?
Меси играе ли на световното,защото не се вижда
Да не се крие между тревата
Отговаряй турчино , и то в есе !!!
Mehmеd
на 28.06.2010 в 21:02:36 #18Кой е този игуиин бе, не е ли един крастав кон с редки зъби. А този ди мария не знам дали е мъж или жена. В балета отново събират всички циркаджии по света
R1
на 28.06.2010 в 21:00:54 #17Tardelli
на 28.06.2010 в 21:00:37 #16Бразилците играят на 30% от възможностите си дотук, но все пак си взимат, каквото им трябва. Същото можем да кажем и за холандците, които до момента играят на 50-60% (
) от това, което могат. Ще бъде интересен мач, но Бразилия определено са доста по-вероятните полуфиналисти.
The Scorpion
на 28.06.2010 в 20:58:09 #15Jackal Нека пием за поредният гениален футболист в Реал -Анхел Ди Мария ,който с Игуаин са звездите на Аржентина
Ди Мария-поредния пръцеебач

MonKaTa
на 28.06.2010 в 20:50:44 #14The Scorpion
на 28.06.2010 в 20:45:23 #13Тъпспорт Реал официално взе Ди Мария
Къде е темата?
Веднага пускайте тема да не бъдете

Шамара Томас
на 28.06.2010 в 20:41:13 #12M6
на 28.06.2010 в 20:37:12 #11Бразилците играят с лекота, същото се отнася и за Аржентина и Германия. Ще стане хубав мач Холандия-Бразилия
MonKaTa
на 28.06.2010 в 20:35:24 #10Вълк Много лош си станал бе
MonKaTa
на 28.06.2010 в 20:32:52 #9За ужас на дон Диего и останалите от архентинската комуна
Donkey
на 28.06.2010 в 20:31:24 #8Джънгъл нигарите с 3 случайни гола.... Нека Пеле им предскаже финал
Нека 
hristos
на 28.06.2010 в 20:06:40 #7Ох, Божеее, тоя ПЕТЕЛ наистина е уникално ТЪП, точно когато си мисля, че вече не може да каже по-голяма простотия от последната чута от него и той веднага ме опровергава...няма толкова прост и дразнещ коментатор и то в мачове в които ми е все тая
Tardelli
на 28.06.2010 в 19:55:02 #6Civilization III Conquests | 28.06.2010 22:41 na МИНАЛООТО СВЕТОВНО МНОГО СЕ НАКЕФИХ - ИМАшЕ ЕДИН ТИЕРИ АНРИ , СМАчКА ИМ КАНчЕТАТА НА ТЕЯ чЕРНИЛКИ Кул ----------------------- "Белите" французи смачкаха чернилките от Бразилия, а?

Злобил
на 28.06.2010 в 19:20:48 #5Хаха ,бахти мача-5,6 коментара . Ама мъжете знаят защо
der General
на 28.06.2010 в 19:19:36 #4Докато дойде Португалия и направят една свирка на Роналдо
soro
на 28.06.2010 в 19:05:29 #3ае 1-0 и карИоке шоу на 100%