Бразилия се класира за 1/4-финал на световното първенство, след като победи с 3:0 Чили в първия си мач от директните елиминации. Точни за "Селесао" бяха Жуан, Луиш Фабиано и Робиньо. Следващият съперник на Бразилия ще бъде Холандия, която по-рано през деня победи с 2:1 Словакия.
На практика Бразилия реши всичко в мача още през първото полувреме. Централният защитник Жуан даде начало на фиестата с гол в 34-ата минута. При едно центриране от корнер футболистът на Рома се извиси над защитата на Чили и с точен удар с глава матира Браво.
Само 4 минути по-късно "Селесао" отново имаше повод за самба и радост. Магическа контра-атака, преминала през Робиньо и Кака, изведе Луиш Фабиано сам срещу стража на противника. Нападателят на Севиля елегантно финтира съперника и на празна врата вкара третия си гол от началото на Мондиала.
Точка на спора сложи Робиньо след почивката. В 59-ата минута футболистът на Манчестър Сити завърши отлична бърза атака и мушна трети гол във вратата на Чили. До края на мача момчетата на Биелса можеха да вкарат поне почетен гол, но Жулио Сезар се справи блестящо с опасни удари на Суазо.
Mehmеd
на 28.06.2010 в 21:50:58 #42Барселона с требъла също е доста интелигентен потребител, разбира доста от футбол и политически теми. Тука повечето хора го плюят,защото му завиждат
The Scorpion
на 28.06.2010 в 21:50:45 #41ерик Прав си
С шарани като пуйол,гаджето на ибра-пике и най-големото недоразумение-бускетс др не се очаква
Ще провалят труда на Капитена-Икер,Серхио,Шаби Паса,Албиол Скалата и Арбелоа 
Mehmеd
на 28.06.2010 в 21:49:07 #40Ами аз в моя магазин продавам доста лопати, също така зареждам от Хасково и много качествени метли. За сериозните клиенти правя отстъпка, ама ти си хулиган и правиш бели
Mehmеd
на 28.06.2010 в 21:47:49 #39Оф много скучен този форум, няма ги интелигентните потребители като Рицаря, Веселяка, Капитан Тарзан Пуйоол и Кеърфрий Велики. Само някакви чакали,които чакат да дойде часа за порното
The Scorpion
на 28.06.2010 в 21:47:10 #38мемет А на мен ще кажеш ли?Ще ти донеса баклава

The Scorpion
на 28.06.2010 в 21:46:32 #37пръца с нулебъла И внимавай с алкохола,защото турците само това чакат и ще ти го бодне отзад

The Scorpion
на 28.06.2010 в 21:45:44 #36prъца с нулебъла С кой пиеш?Тук виждам само мехмет-фен на пръца,турци сте

Mehmеd
на 28.06.2010 в 21:45:19 #35Няма да ти кажа,защото може да счупиш някой прозорец или да ми нацапаш стените. Нямам ти доверие
Mehmеd
на 28.06.2010 в 21:43:13 #3471. barbulator И да не си решил да копуваш. Аз съм забранил на продавачките д апродават на скинари от стоката и дори съм им казал да викат СОТ
Mehmеd
на 28.06.2010 в 21:42:08 #3369. mi4tatel | 29.06.2010 00:40 За великите ЦСКА и Месинтина Поклон пред боговете на футбола Марадона, Меси и Стоичков

The Scorpion
на 28.06.2010 в 21:41:14 #32barbulator Остави го.Ще вземе да се обиди ,а недостига на отрепки е голям
Дори в Световната Арийска Федерация мислим да преустановим копаенето на гробове ,докато популацията на отрепки влезе в нормални нива 
The Scorpion
на 28.06.2010 в 21:38:08 #31Mehmеd | 29.06.2010 00:37 Барбулаторе, не съм помак, а наследник на селджуските турци --------------------------------------------------------------------------- машалааааааааааааа
чок
йок

Mehmеd
на 28.06.2010 в 21:37:16 #30Барбулаторе, не съм помак, а наследник на селджуските турци
The Scorpion
на 28.06.2010 в 21:35:35 #29Баа Маа му ,не останаха отрепки ,с които да се гавриш
За известно време ще трябва да преустановиме копаенето на гробове,докато популацията на отрепки,пръци,цигани,турци и подобна сган нарасне до нормални нива

The Scorpion
на 28.06.2010 в 21:33:13 #28mехмет Я удари една молитва на аллах ,йозил да отиде в пръца
Там е точното място за него

The Scorpion
на 28.06.2010 в 21:28:14 #27. Жълта Орхидея | 29.06.2010 00:18 Футболистите на Барселона са много по красиви и с изваяни тела. Винаги ми е допадал Роналд Куман като мъж и може би затова станах заклет фен на каталунците ------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Феновете на пръца мани че са турци ама са и гейове (не че всички турци не са гейове де
)

Mehmеd
на 28.06.2010 в 21:14:59 #26Звездите на футбола до един мечтаят да стъпят на Ноу Камп и да са в хексуабълната Барселона. Фабрегас, Вийя, Мата, Фернандо Торес, на всеки един от тях мечтата му е да облече свещената каталунска фланелка
При балета ходят само гейовете като роналдо, гути и серхио рамос, хемафродити като ди мария,който все още не е избрал дали е мъж или жена, или бразилски берачи на банани като лайкон 
@нтонио
на 28.06.2010 в 21:14:01 #25Хуро да налапа шнуро заедно с всички безхаберници, които още не са разбрали,че в момента се провежда световно първенство с НАЦИОНАЛНИ ОТБОРИ.
The Scorpion
на 28.06.2010 в 21:09:36 #24тарзан маймуньол Отговори защо феновете на пръца са турци
Мен щеше да ме е срам ако Реал имаше фенове турци,но това е невъзможно

Mehmеd
на 28.06.2010 в 21:08:50 #23Месинтина ще е новият световен шампион