След загубата на Миньор в Стара Загора с 0:2 съвсем нормално бе старши треньорът на пернишкия тим Стойчо Стоев да не е доволен. Той сподели, че домакините са били по-добрият отбор на терена и заслужено са се поздравили с крайния успех.

"Оставете резултата от мача. Той е такъв какъвто е. Второто полувреме го изиграхме по безобразен начин. Нямаше никакви идеи. Пълно с брак. Предпочитам да замълча. В съблекалнята ще им кажа каквото има да им казвам на моите футболисти. Нямаше никаква идея в играта. През второто полувреме моите играчи си играха някакъв техен си футбол.

Трудно ми е да кажа дали самочувствието от успешните мачове преди това ни е подвело. Но явно има такъв  момент. Успешните серии от мачове са оказали влияние върху момчетата. Помислиха си, че ще им е по-лесно срещу Берое. Бях убеден че рано или късно ще загубим. Доволен съм, че стана това за да може да се приземим. Да се види, че нивото на развитие все още не е голямо.

Трябва да подобряваме играта. Не сме още на такова ниво, че дори със слаба игра да побеждаваме отбори като Берое. Поздравявам футболистите на Берое за бойката игра и за тяхната победа", коментира Стоев