Милан и Парма завършиха наравно 2:2 в мач от 11-ия кръг на Серия "А". "Дуковете" поведоха с голове на Ернани (13') и Ясмин Куртич (56'), но Тео Ернандес (58', 90+1') беше точен на два пъти.

"Росонерите" може да съжаляват, че не победиха, след като нацелиха четири греди. Три от тях бяха дело на Хакан Чалханоолу.

Милан остава непобеден в Серия "А" през този сезон и продължава да бъде лидер във временното класиране.

В 13-ата минута Жервиньо подаде към непокрития Ернани, който с прецизен удар откри резултата в полза на гостите. В 23-ата Кастийехо се разписа, но след преглеждане на ВАР попадението бе отменено поради тънка засада.

В 56-ата минута Парма вкара втори гол. Куртич се разписа с глава след центриране на Ернани.

Две минути по-късно Тео Ернандес върна Милан в мача, след като засече с глава центриране от корнер. В добавеното време на мача френският защитник вкара втори гол. Сепе изби удар на Ребич, но при добавката Тео бе безкомпромисен за крайното 2:2.