Милан допусна втора поредна загуба в Серия "А". "Росонерите" отстъпиха с 0:1 при гостуването си на Сампдория. Срещата бе от 29-ия кръг на първенството.

Единственото попадение в срещата бе дело на Грегоар Дефрел в 33-ата секунда на срещата. Френският нападател се възползва от подарък на Донарума, който не успя да улови топката и вкара за 1:0.

След този мач Милан е 4-и в класирането с 51 точки. Сампдория е 8-и с 45 пункта.

Снимка 415333

Източник: Twitter

През първото полувреме голмайсторите на двата отбора Фабио Куалярела и Кжищоф Пьонтек пропуснаха по едно изгодно положение.

В 61-ата минута гол на Тиемуе Бакайоко бе отменен заради нарушение. Девет минути по-късно Саму Кастайехо не успя да намери очертанията на вратата от изгодна ситуация.

В 90-ата минута Милан поиска дузпа, но след консултация с ВАР съдията Даниеле Орсато прецени, че такава няма.