Стефано Пиоли отчете слабото представяне на Милан в последните три мача, но обеща, промяна, особено след загубеното градското дерби с 0:3 от Интер.

"Първият гол беше тежък удар по нас. Липсваше ни интензитет през първата част. Трябваше да направим повече, но заслужавахме да вкараме през второто полувреме. Дали съм разочарован от Златан? Нападателите са зависими от представянето на отбора. Той сам поиска да бъде заменен, защото получи крампа. През първото полувреме ни беше трудно да се доближим до тяхното наказателно поле, въпреки че създадохме няколко положения. През втората част имахме повече точни удари, като Самир Ханданович направи ключови спасявания. Седмицата беше трудна, но ще реагираме.

Не бяхме прекалено агресивни, тъй като не искахме да им оставяме твърде много пространства, за да създадат ситуации с двама на двама. Тяхната класа си пролича през второто полувреме. Не е лесно да спечелиш топката срещу тях. Как ще реагираме? Нашата сила е в баланса. Ние вярваме в работата ни. Трябва да сме обективни. Допреди година или дори три месеца щяхме да сме доволни от това къде се намираме сега. Не сме доволни, защото това беше градското дерби. Искахме повече, но не трябва да забравяме за нашия път".

Аталанта победи Наполи с 4:2 в Серия "А"

Наполи няма измъкване от кошмара "Аталанта"

Бергамаските разгромиха селекцията на Гатузо с 4:2