Отборът на Милан достигна до пълен обрат над Киево в днешния мач помежду им. "Росонерите" записаха победа с 3:2.

Домакините откриха резултата в 10-ата минута, когато Хакан Чалханоглу се възползва от избита топка и я мушна във вратата на съперника за 1:0. Гостите обаче не се дадоха и в рамките на едва минута поведоха с 2:1. Първо Степински се разписа за 1:1, а 60 секунди след това, Инглезе покачи на 2:1, след като стреля от движение от границата на наказателното поле, а топката се отби в гредата и влетя в мрежата.

Икарди изригна с 4 гола, Интер подгони Рома в Серия "А"

Лидерът на "нерадзурите" блесна с всичка сила

В 54-ата минута Кутроне отново изравни силите на терена, след като се възползва по най-добрия начин от разбъркване в наказателното поле на Киево. В заключителните минути на мача, Андре Силва донесе победата на Милан, след като не остави никакви шансове на вратаря и се разписа за 3:2.

Малко преди последния съдийски сигнал, Томович игра с ръка в наказателното си поле и главният рефер отсъди дузпа в полза на домакините. Франк Кеси обаче, не успя да се разпише от бялата точка и резултатът остана непроменен.

След тази победа, Милан има актив от 50 точки и е на 6-ото място в Серия "А", докато Киево е 16-ти с 27.