Отборът на Милан записа равенство 1:1 със Сасуоло в тазвечершния мач от 31-ия кръг в италианската Серия "А".

"Росонерите" изиграха много слаб мач и не успяха да увеличат преднината си пред седмия Фиорентина. Възпитаниците на Дженаро Гатузо имат актив от 52 точки на шестата позиция, докато "виолетовите" са с 50.

Лацио победи Удинезе с 2:1 като гост

Лацио се закова на третото място в Серия "А" след пълен обрат над Удинезе (ВИДЕО)

"Римските орли" изпревариха Рома

Единственото попадение за гостите бе дело на Матео Политано, който се разписа в 75-ата минута. Той получи чудесно подаване и от границата на наказателното поле намери долния ляв ъгъл за 1:0.

Снимка 349740

Източник: Twitter

Домакините бяха доста безидейни в атака, като за двете полувреме записаха точно толкова опасни положения пред съперниковата врата. Първото дойде в 3-ата минута, когато Франк Кеси опита да парира вратаря с удар с глава, но той спаси. След това, чак в 49-ата минута, Абате не успя да насочи добре изстрела си и топката срещна гредата.

В заключителните минути, Калинич успя да спаси Милан от пълен резил, след като се изплъзна от съперниковата защита и изпрати топката под напречната греда, оформяйки крайното 1:1.