Отборът на Лацио записа пълен обрат с 2:1 над Удинезе в тазвечершния мач от 31-ия кръг в Серия "А".

Така "римските орли" изместиха Рома и вече са трети във временното класиране, като двата отбора имат еднакъв брой точки - 60, но Лацио е с по-добра голова разлика.

Наполи победи Киево с 2:1 след късен обрат

Късен обрат сряза надеждите на Киево срещу Наполи (ВИДЕО)

Домакините губеха в резултата до 89-ата минута

Домакините откриха резултата още в 13-ата минута, когато Кевин Лазаня засече перфектно центриране отдясно и се разписа във вратата за 1:0.

В 26-ата минута, Чиро Имобиле не пропусна да запише името си сред голмайсторите и в тази среща, след като бе точен от малкото наказателно поле за 1:1. Още преди почивката, Луис Алберто донесе пълния обрат за своя тим, след като беше изведен от Имобиле и с нисък удар парира стража на домакините, оформяйки и крайното 2:1.