Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг подкрепи вратаря Давид Де Хеа след грешката му при гола при загубата с 0:1 в мача от 33-ия кръг на Висшата лига с Уест Хем.

"През първото полувреме играхме доста добре и създадохме много положения, но съперникът се възползва от първия шанс. Разбира се, разочарован съм от резултата, както и след мача с Брайтън. Ние сами сме си виновни за поражението.

Сега имаме свободна седмица за първи път след Коледа, трябва да се възстановим, защото второто полувреме и в двата последни мача играхме под нивото си. Грешките са част от футбола, в този отбор трябва да можеш да се справиш с тях и да дадеш отговор, защото това е колективен спорт.

През целия сезон Де Хеа има повече сухи мрежи от други, постигнахме това като отбор. Грешки се случват, това е футбол, но всеки трябва да носи отговорност за тях", каза Тен Хаг, цитиран от Би Би Си.

Манчестър Юнайтед е четвърти във Висшата лига с 63 точки.

Уест Хем - Манчестър Юнайтед 1:0 в мач от Висшата лига