Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг обобщи мача със Севиля.

Отборите завършиха наравно в първи мач от 1/4-финалите на Лига Европа (2:2).

"Мачът беше в нашите ръце. Водехме с 2:0 и трябваше да вкараме третия и четвъртия гол. Резултатът от мача зависеше изцяло от нас, но имахме няколко лоши момента с контузии.

Трябваше да направим някои смени поради контузии, като например [замяната] на Рафа [Рафаел Варан] на полувремето. Също така трябваше да сменим Антони Марсиал, тъй като това беше първият му старт след завръщането му.

Ерик тен Хаг: Или ще бъдем концентрирани, или Севиля ще ни накаже

Ще работим като колектив, защото има още накъде да се подобряваме, споделя той

Трябваше да заменим Антъни и Бруно Фернандес, защото имаха жълти картони. Така че трябваше да направим няколко смени. След това загубихме контрол в неподходящия момент и загубихме съзнание.

След това имахме още един лош момент с Лисандро Мартинес и започнахме да играем с десет човека и след това допуснахме втори автогол.

Това е лош късмет и трябва да се примирим с него", каза Тен Хаг.