Ерик тен Хаг остана доволен от представянето на водения от него Манчестър Юнайтед и победата с 4:1 у дома срещу Бетис в първи осминафинален мач от Лига Европа. Успехът срещу испанския отбор дойде само четири дни след рекордната загуба на "червените дяволи" с 0:7 срещу Ливърпул в английското първенство.

"Играхме добре, особено през второто полувреме. Реализирахме хубави голове и победихме с 4:1. Силното представяне е за публиката, която отново ни подкрепи. Благодарни сме, особено след случилото се в неделя. Добре е да има подобна реакция след това разочарование.

Манчестър Юнайтед - Бетис 4:1 в Лига Европа

Манчестър Юнайтед се съвзе от шока и размаза Бетис в Лига Европа

"Червените дяволи" със сериозно предимство

Можем отново да играем добре и да покажем добрите ни страни. Важното е, че този отбор демонстрира, че притежава характер", коментира Тен Хаг пред медиите, цитиран от Ройтерс.

Специалистът похвали представянето на халфа Бруно Фернандеш, който игра слабо срещу Ливърпул миналата седмица, но снощи се разписа за 3:1.

Тен Хаг наказал грешниците от Юнайтед по суров начин - трябвало е да слушат празненствата на Ливърпул

Освен това ги заплаши

"Бруно беше брилянтен. Водеше отбора и беше негов лидер още от първата минута на двубоя. Той владееше добре топката и определи ритъма на мача. Разписа се и съм щастлив заради това", каза още нидерландският специалист и мениджър на Юнайтед.

Нападателят на "червените дяволи" Маркъс Рашфорд, който също се разписа във вратата на Бетис, също коментира тежкото поражение срещу Ливърпул миналата неделя.

"Успехът срещу Бетис определено е стъпка напред и в правилната посока. Трябва да надградим над това и да използваме този момент. Не можем много да мислим и да съжаляваме за двубоя срещу Ливърпул. Мачът е приключил и вече не можем да го променим", коментира Рашфорд пред медиите.