Ерик тен Хаг сподели впечатленията си след победата над Омония в груповата фаза на Лига Европа. Манчестър Юнайтед победи кипърския отбор с 3:2 в Никозия.

"Започнахме мача добре, но след това направихме ненужна грешка и изиграхме изключително нещастни десет минути. Има един урок, който трябва да се научи от това. Опонентите все още имаха шансове, това не трябва да се допуска.

Омония - Манчестър Юнайтед 2:3 в мач от Лига Европа

Манчестър Юнайтед леко надигна глава след унижението срещу Сити

"Червените дяволи" надвиха Омония с 3:2 в Лига Европа

На полувремето казах на играчите, че трябва да тичаме повече, бяхме твърде статични. Противникът трябва да бъде принуден да се движи, така че да има възможност да се отвори зад гърба си. Така че направихме две промени и те оказаха огромно влияние върху мача.

Що се отнася до играта на Марсиал, видяхме всичко, което той показа в предсезонната подготовка. Бяхме много разстроени, когато той се контузи, това се отрази на резултатите от отбора.

Днес беше само загряване, трябва да реагираме (на поражението на Ман Сити) в неделя", каза още мениджърът на "червените дяволи".

На 9 октомври Юнайтед ще играе срещу Евертън в 10-ия кръг на Висшата лига.