Мениджърът на Манчестър Юнайтед - Ерик тен Хаг говори след равенството 1:1 срещу Кристъл Палас. Той беше на мнение, че отборът му не е направил достатъчно, за да вкара втори гол в срещата.

"Контролирахме срещата и вкарахме хубав гол. Не бих казал, че представянето ни е било възможно най-доброто, но като цяло играхме на ниво. Трябваше обаче повече да се постараем да вкараме второ попадение. При 2:0 всичко щеше да е решено.

Каземиро извърши нарушението инстинктивно, защото виждаше, че може да се стигне до опасност пред вратата ни. Когато получите гол една или две минути преди края, е много трудно да го върнете, но ние имахме такъв шанс чрез Каземиро. Трябва да си извлечем урок от случилото се", добави нидерландецът.

Последния път победихме Арсенал без Каземиро, а сега трябва да направим същото", завърши специалистът.

Кристъл Палас и Манчестър Юнайтед завършиха 1:1 в мач от Висшата лига

Кристъл Палас спря победната серия на Манчестър Юнайтед с гол шедьовър в последните минути на мача