В 91-ата минута чрез фамозно изпълнение от фаул Майкъл Олисе препъна Манчестър Юнайтед и по този начин донесе точката на Кристъл Палас срещу "червените дяволи" в мач от 19-ия кръг на Висшата лига, завършил 1:1.

Гостите поведоха две минути преди полувремето с гол на Бруно Фернандеш, след като получи подаване от Кристиан Ериксен.

Снимка 602943

През втората част възпитаниците на Ерик тен Хаг отстъпиха инициативата и позволиха на съперника да създаде опасни положения, но стражът Давид де Хеа реагира блестящо. Испанският вратар обаче остана безмълвен, когато в добавеното време нямаше как да се намеси при изстрела на Олисе.

Манчестър Юнайтед е трети в класирането с 39 точки, колкото има и Манчестър Сити. Арсенал е първи с 47 пункта.

За Кристъл Палас това бе пето равенство за сезона и с 23 точки те са 12-и в класирането.