Мениджърът на Манчестър Юнайтед - Оле Гунар Солскяер, похвали отбора след обрата срещу Брайтън от 0:1 до 2:1 у дома в двубой от 30-ия кръг на Премиър лийг. С успеха "червените дяволи" събраха 60 точки и се утвърдиха на второто място във временното класиране.

Лидер е Манчестър Сити със 74, а третият Лестър е с 56.

"С Брайтън винаги се играе трудно. Имаме добри резултати, постигнати с много труд. Радостно е, че през второто полувреме успяхме да обърнем изхода на мача. Маркъс Рашфорд беше великолепен. Изигра ситуацията спокойно и съсредоточено. Маркъс работи много.

Мейсън Грийнууд също показа зрялост. Той беше един от най-добрите на терена. Действа точно, равномерно и изработи своя гол. Смятам, че започнахме добре мача, но голът на Брайтън ни извади от ритъм. На почивката успяхме да се мобилизираме и да направим нов опит", коментира Солскяер.