Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер коментира грандиозната победа с 4:0 на неговия тим над Челси. Мнението на норвежкия специалист:
"Второто полувреме бяхме изключителни. Защитавахме се добре и бяхме умни на контраатака. Същевременно боравихме добре и с пасовете по земя. Първото полувреме имахме липси в тези компоненти и бяхме късметлии, че се прибрахме на почивка с гол превес.
Момчетата работят много здраво, а това е само началото за този отбор. Второто полувреме ни обнадеждава много за начина, по който трябва да прилагаме футболните неща и да играем играта.
Хари Магуайър свърши в този мач точно това, заради което го привлякохме - неговото присъствие в двете наказателни полета бе солидно, както и спокойствието му. Имаме страхотна защита", доволен бе Солскяер.
![Снимка 438163](https://webnews.bg/uploads/images/63/8163/438163/640x.jpg?_=1565540990)
Източник: GettyImages