Мениджърът на Манчестър Юнайтед - Оле Гунар Солскяер остана много доволен от гръмката победа с 6:2 над Рома в първия полуфинал в турнира Лига Европа.

Норвежецът обаче предупреди, че работата е наполовина свършена, тъй като предстои реванш в Рим.

"Още не сме си свършили работата докрай, но се потрудихме здраво. Играхме добре срещу силен съперник. Вкараха ни два гола от положения, които ние сами допуснахме. Срещу Аякс Рома също не създаде много положения. През второто полувреме играхме много добре.

Може би в последните 5-10 минути на първото полувреме не показахме добро лице, но след това се коригирахме. И двата гола в нашата врата са следствие на детински грешки, които не трябва да допускаме на такова ниво", коментира норвежецът.

Манчестър Юнайтед победи Рома с 6:2

Кавани и Фернандеш се подиграха с Рома! Юнайтед писа "Отличен"