Манчестър Юнайтед загуби с 1:3 първия полуфинал от Карабао Къп срещу Манчестър Сити, но мениджърът на "червените дяволи" Оле Гунар Солскяер вярва, че отборът му може да стигне до обрат в реванша.

"От момента, в който получихме първия гол, а най-вече след като резултатът стана 0:2, ни беше много трудно да се справяме с техните атаки. Знаехме как ще играе Манчестър Сити.

През миналия начин по подобен начин победиха Челси с 5:0. Чак през второто полувреме реагирахме. Неманя Матич се включи добре с опита си. Започнахме по-продължително да владеем топката. Някой трябваше да поеме отговорност.

И преди сме демонстрирали, че една домакинска загуба не означава непременно край. Най-пресният пример са мачовете с ПСЖ. Трябва да вярваме", заяви норвежецът.

Манчестър Сити надигра тотално Манчестър Юнайтед на "Олд Трафорд"

"Гражданите" изнесоха футболна лекция на големия си съперник през първото полувреме