Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер е разочарован от представянето на своя отбор при загубата с 0:2 от Уотфорд. Норвежецът защити вратаря Давид де Хеа, който допусна груба грешка при гола на Исмаила Сар за "стършелите".

"Да, това беше грешка, но това се случва във футбола. Давид се намираше в много добра форма в последно време. Както казах, има го това в играта.

Не смятам, че този начин на отиграване беше най-правилният, но не аз бях на терена, а Джеси. По това време играехме добре и можехме да се оттеглим на почивка при 1:0. Понякога пропускаш, понякога вкарваш.

Стартирахме двубоя слабо и като цяло първото ни полувреме беше на много ниско ниво. Все едно играхме в някой бенефис. Днес не заслужавахме нищо. Мога цял ден да говоря", заяви Солскяер.

Провал за Юнайтед срещу последния! "Червените дяволи" под номер 8 в класирането, на 24 точки от Ливърпул