Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер сподели какво е казал на футболистите си на почивката на мача срещу Аталанта.

"Червените дяволи" изоставаха с 0:2 след първото полувреме, но стигнаха до пълен обрат и оглавиха класирането в групата си в Шампионската лига.

"Мисля, че и през първото полувреме играхме добре, но от две положения ни вкараха два гола. Това трябваше да спре, за да оцелеем. Имаме традиция в осъществяването на обрати. В съблекалнята казах на момчетата, че ако следващият гол в мача е за нас, ще победим. Бях сигурен, че ще успеем, просто трябваше да използваме шансовете си.

Нова драма на "Олд Трафорд": Юнайтед обърна Аталанта от 0:2 до 3:2

Кристиано Роналдо носи победата за "червените дяволи" в края на срещата

Маркъс Рашфорд пропусна няколко положения преди почивката, но не се отказа. Той получи удар, но е и ще продължи да бъде много важен за отбора. Хари Магуайър изравни с инстинктивно докосване. Не мисля, че бихте очаквали такива такъв гол от него. Колкото до Кристиано, той е невероятен пред противниковата врата. Ако някой смята да критикува отношението и работоспособността му, нека види колко много тичаше в този мач.

Феновете са много важна част от нашия клуб. Тяхната подкрепа ни задържа в мача. Играчите осъзнават, че са истински щастливци, защото са в Манчестър Юнайтед. Това е нещото, за което милиони момчета и момичета по света мечтаят", каза Солскяер.