Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер коментира успеха на тима си срещу Уулвърхемптън и класирането за 4-ия кръг на ФА Къп.

"Видя се, че към края на мача и двата отбора бяха уморени. Като цяло се получи отворен двубой, но понякога това не ни пасва добре. Доволни сме, че най-накрая победихме Уулвс.

Хуан Мата е съвсем различна класа. Той притежава умения, спокойствие и бързина.

Манчестър Юнайтед надви трудно Уулвърхемптън с 1:0

"Червените дяволи" се класираха за четвъртия кръг на ФА Къп след гол на Хуан Мата

В няколко случая излязохме от правилната схема, но успяхме да оправим този проблем в последните 5-10 минути на първата част. Дан Джеймс имаше няколко страхотни възможности очи в очи с вратаря. Радвам се за положенията, които създадохме, но съжалявам, че не ги използвахме по-добре.

Рашфорд ще мине тестове в следващите дни и ще видим дали ще може да играе в неделя. За момента не може дори да тича. Имаше някои проблеми с гърба, а сега получи нов удар, който само влоши нещата", каза специалистът.