Жълт картон за Каврахал.

82′

Роналдо влиза на мястото на Бензема.

81′

Страхотен шанс за изравняване! Много добра атака на Манчестър изведе Рашфорд сам срещу Навас, но вратарят успя да избие удара на нападателя в корнер!

78′

Играта в последните минути е спряна след сблъсък между Маруан Фелайни и Серхио Рамос.

75′

Футболистите на Жозе Моуриньо натискат, след като намалиха резултата.

73′

Асенсио влиза на мястото на Бейл.

72′

Васкес заменя Иско.

62′

ГОООЛЛЛЛ ЗА МАНЧЕСТЪР! Ромелу Лукаку намалява резултата, след като Кейлор Навас отново изби топката в краката му при шут на Матич от дъгата на наказателното поле, и този път белгиецът е точен - 2:1!

61′

Гарет Бейл можеше да покачи на 3:0! Уелсецът бе изведен отдясно в наказателното поле, но силният му удар по диагонал разтресе гредата!

56′

Фелайни влиза на мястото на Ерера.

54′

Манчестър Юнайтед можеше да се върне мигновено в мача! Погба стреля с глава след центриране отдясно, топката бе избита от Навас в краката на Лукаку, който не успя да нацели вратата от няколко метра!

52′

ГОООЛЛЛЛ ЗА РЕАЛ! Иско бележи, след като получи топката при двойно подаване при страхотна атака в наказателното поле, и сам срещу Де Хеа не сгреши - 2:0!

50′

Двата отбора започват по-вихрено началото на второто полувреме, темпото на игра е значително по-високо.

48′

Чудесен удар на Кроос от дъгата на наказателното поле е спасен от Де Хеа, който се разтегли и изби в корнер!

46′

Рашфорд влиза на мястото на Лингард на почивката.

45′

Начало на второто полувреме!

45+2′

Край на първото полувреме!

45′

Центриране на Погба към Лукаку, който стреля с глава, но право в ръцете на Навас.

43′

Нов шанс за "кралете"! Бензема стреля по диагонал в наказателното поле, но Де Хеа прояви рефлекс и изби топката.

41′

Жълт картон за Лингард.

37′

Играчите на Юнайтед успяха да изнесат играта в по-предни позиции в последните 3-4 минути, което доведе до напрежение пред наказателното поле на испанците, но Лукаку и Погба не съумяха да се възползват.

32′

Превъзходството на Реал продължава, което видимо не се харесва на Жозе Моуриньо.

24′

ГООООЛЛЛЛ ЗА РЕАЛ! Испанците повеждат след чудесно дълго диагонално подаване на Карвахал към Каземиро, който от въздуха засича топката в мрежата - 1:0 за отбора на Зинедин Зидан!

21′

Реал пренесе събитията в половината на съперника след 10-та минута.

18′

Каземиро стреля силно от удобна позиция пред наказателното поле, ударът му обаче минава над вратата.

17′

Юнайтед отговаря с бърза контраатака, при която Погба можеше да комбинира с непокрития отдясно в наказателното поле Мхитарян, но вместо това предпочете да стреля.

16′

Реал можеше да открие резултата! Центриране от корнер намери Каземиро пред вратарското поле, но ударът му с глава разтресе горната греда!

Снимка 307338

10′

Постепенно играчите на Юнайтед успяха да овладеят контрола върху топката.

7′

Продължителна атака на англичаните в полето на съперника завършва с падане на Мхитарян пред наказателното поле, но съдията не отсъжда нарушение.

3′

Центриране в наказателното поле на Манчестър намира Бейл, който на 3-4 метри от вратата стреля над нея.

1′