0

Нападателят Кристиано Роналдо за сетен път спаси от поражение Манчестър Юнайтед. Големият №7 отбеляза срещу Челси, а срещата на "Олд Трафорд" завърши 1:1 след пълна доминация за лондончани в хода на мача. Маркос Алонсо материализира предимството за гостите, но секунди по-късно Роналдо изравни. Кристиано реализира последните пет попадения на "червените дяволи" и осем от последните девет гола на Юнайтед.

"Имахме късмет през първото полувреме. Отново трябваше да разчитаме на страхотните спасявания на Де Хеа и на шпагати в последния момент. През втората част стояхме по-добре. Имаше моменти, в които по-добре разигравахме топката. Макар да допуснахме гол в 60-ата минута, успяхме да реагираме със страхотната асистенция на Неманя Матич и невероятното завършване на Кристиано Роналдо.

В последните 20 минути мачът бе отворен. Те можеха да отбележат, като Рийс Джеймс удари гредата, но и ние имахме нашите моменти и Кристиано можеше да отбележи още един или два гола. Като цяло обаче признавам, че извадихме късмет да стигнем до точката. Все пак ми хареса реакцията през второто полувреме. Не искам да обвинявам никого. Видя се, че бяхме далеч от това да контролираме мача, докато Челси повече владееше топката", заяви Рангник.

Манчестър Юнайтед и Челси завършиха наравно 1:1