Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер коментира загубата с 0:2 от Манчестър Сити. Ето какво каза норвежецът:

"Реагирахме след загубата от Евертън, но отстъпихме на отбор, който ни превъзхождаше. Видях много старание от нашите футболисти. Това обаче не беше достатъчно.

Снимка 420169

Има разлика в класите. Затова Манчестър Сити е начело в класирането, а ние сме там, където заслужаваме в момента.

Снимка 420168

През първото полувреме играхме добре и на почивката имаше от какво да сме доволни. После обаче допуснахме два глупави гола, които можеше да бъдат избегнати. Още сме в борбата за Топ 4, но ни трябва задължителна победа срещу Челси.

Не ни е приятно, че Сити ни превъзхожда, но те задават стандарите. През лятото трябва да работим по-усърдно от всички останали, за да съкратим разликата. Гуардиола имаше труден първи сезон в Англия, но сега е различно и неговият отбор е най-добрият", подчерта Солскяер.

Манчестър Сити победи Манчестър Юнайтед с 2:0 на "Олд Трафорд"

Ман Сити с голяма крачка към титлата в Англия, "гражданите" триумфираха на "Олд Трафорд"