Мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо изглежда не обмисля да прекрати словесната война с медиите на Острова, въпреки снощната победа на "червените дяволи" над Нюкасъл с 3:2.

Английският гранд губеше с 0:2 до почивката, но достигна до зрелищен обрат през второто полувреме, а в герой се превърна Алексис Санчес, който отбеляза победното попадение малко преди края на мача.

Манчестър Юнайтед възкръсна от ада срещу Нюкасъл

"Червените дяволи" стигнаха до впечатляващ обрат

"Тези, които четат всеки ден вестници и новините в социалните мрежи, най-вероятно са решили, че съм пътник. Сигурно и аз щях да смятам така, ако не бях получил смс от ръководството на клуба.

Не се притеснявайте. Ще разберете какво съм казал на играчите на полувремето. Ако искате да знаете, ще знаете. Нали все сте наясно с всичко... Кое е вярно, кое не е. Сигурен съм, че ще проведете няколко разговора по телефона и веднага ще научите какво съм казал на футболистите ми.

Прекалено много се шуми вече. Вие, медиите, поставяте под въпрос честността и професионализма на играчите, които играят за този отбор", бяха само част от думите на Моуриньо, който отново бе доста арогантен в комуникацията си с журналистите.