Маркъс Рашфорд коментира успеха на Манчестър Юнайтед с 4:0 срещу Челси. Нападателят отбеляза две от попаденията.

"Започнахме чудесно мача. През първото полувреме можеше да рискуваме малко повече, но нашата предпазливост може да се обясни с това, че играхме първи мач за сезона.

През второто полувреме изглеждахме по-уверени в себе си, а физическата подготовка явно ни помогна.

Снимка 438160

Дузпите? Винаги следя внимателно действията на вратаря, но ако той не прави никакви движения, винаги бия в ъгъла, в който съм повече уверен. Вратарят на Челси е доста висок и такива удари са трудни. Гледах го по време на изпълнението и в неговия ход реших къде и как ще бия.

Отборът ни работи доста добре. Притежаваме играчи, които са добри на контраатаки. Понякога грешим, но имаме много младежи, затова отборът ни работи още за обиграването", заяви Рашфорд.

Манчестър Юнайтед разгроми Челси с 4:0

Скоростен Юнайтед помете Челси в шоу на "Олд Трафорд"

"Дяволите" на Оле триумфираха с 4:0