Мейсън Грийнууд шутира от границата на пеналтерията. Херонимо Рули почти беше хванат в крачка, но успя да спаси.

Йереми Пино получава жълт картон.

61′

Ману Тригерос е заменен от Первис Еступинан.

60′

ГОЛ! Алекс Телеш! Лошо изчистена топка попадна в краката на Алекс Телес. Футболистът стреля от воле по диагонала и не остави никакви шансове на Рули.

Снимка 548434

59′

Алберто Морено получава жълт картон.

53′

ГОЛ! Пако! Арнаут Данджума осигури добро подаване на Алкасер в наказателното поле, което позволи на последния да завърши с прецизен удар в долния ляв ъгъл - 0:1.

Снимка 548435

49′

Скот МакТоминей изпитва сериозни болки, но изглежда, че ще може да продължи.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА EFBET ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

44′

Пино получи прецизен пас по земя в наказателното поле, овладя и шутира в десния ъгъл. Де Хея обаче отново спасява отбора си.

Снимка 548424

43′

Куриоз! Алберт Морено се опита да изчисти центрирана топка в наказателното поле. Футболистът за малко не прати кълбото в собствената си мрежа.

40′

Фернандеш центрирана към Роналдо, който шутира от малък ъгъл. Херонимо Рули спасява.

30′

Пако Алкасер! Нападателят бе изведен на добра позиция и стреля, но покрай дясната греда.

22′

Нов пропуск за гостите! Хитро подаване от ъглов удар стигна до Алберто Морено. Той обаче напълно опропасти възможността, пращайки топката високо над напречната греда.

Снимка 548418

10′

Ново спасяване на Де Хея! Данджума пак се оказа на стрелкова позиция и дръпна спусъка. Испанският страж обаче реагира блестящо и изби в ъглов удар.

Снимка 548411

6′

Арнаут Данджума овладя топката след дълго подаване и шутира. За късмет на Давид Де Хея, кълбото бе насочено право в тялото му.

2′

Кристиано Роналдо пусна хубаво подаване към Бруно Фернандеш, който шутира по диагонала. Топката обаче мина над вратата.

Снимка 548410

1′

Фред Пеня

Тази вечер Манчестър Юнайтед приема Виляреал на стадион "Олд Трафорд" в мач от груповата фаза на Шампионската лига. "Червените дяволи" се изправят срещу испанците в повторение на финала за Лига Европа, в който английският тим отстъпи след изпълнение на дузпи.

Юнайтед не започна добре тазгодишното си участие в турнира и загуби от Йънг Бойс с 2:1. Отборът на Оле Гунар Солскяер загуби общо три от последните си 4 двубоя и победата срещу "жълтата подводница" се явява като задължителна.

Ювентус - Челси 1:0 (Развой на срещата по минути)

Големият герой се казва Федерико Киеза

За Манчестър Юнайтед участие в мача няма да може да вземе капитанът Хари Магуайър, който получи контузия в мача с срещу Астън Вила и ще отсъства няколко седмици. Уан-Бисака е наказан, а Люк Шоу е под въпрос. Това ще наложи прекрояване на почти цялата защита на "червените дяволи".

Виляреал, който започна турнира с равенство 2:2 срещу Аталанта, ще бъде без две от звездите си тази вечер. Унай Емери няма да може да разчита на Франсес Коклен(наказание) и Жерар Морено(контузия). Дани Раба и Самюел Чуквуезе също няма да се появят на "Олд Трафорд".