Манчестър Юнайтед записа втора победа във Висшата лига, след като днес ликува срещу Саутхемптън с 1:0, а голът бе дело на португалския халф Бруно Фернандеш.

Първото полувреме ни предложи доста вълнения, а "дяволите" не се възползваха от няколко положения в 19-ата минута, когато отправиха цели четири удара към вратата на Саутхемптън за пет секунди.

Саутхемптън застраши вратата на Давид Де Хеа в края на първото полувреме, но испанският вратар се справи със задачата.

Каземиро: Роналдо ми помага с всичко от първия ми ден в Юнайтед

Той знае колко много го уважавам, споделя футболистът

Фернандеш откри резултата в 55-ата минута, когато разтърси мрежата на Саутхемптън за аванс от 1:0, след което домакините се втурнаха в атака и потърсиха изравнителен гол, като почти стигнаха до него, но бяха спрени от Диого Далот, който в 95-та минута изчисти топката току пред голлинията след страхотна задна ножица на Секу Мара.

Снимка 585480

На мача дебютира и новото попълнение на Юнайтед, а именно пристигналият от Реал (Мадрид) бразилски футболист Каземиро, който се появи в 80-а минута.

С новата победа "червените дяволи" се изкачиха на шеста позиция и имат шест точки, докато Саутхемптън е на 13-а позиция с четири пункта.