Мениджърът на Манчестър Юнайтед - Ерик тен Хаг коментира победата на неговите футболисти над отбора на Фулъм с 2:1.

"Играхме доста добре през първото полувреме и трябваше да вкараме повече голове. Водехме само с 1:0 и след почивката имахме страхотен момент.

Но двете полувремена никога не са еднакви и футболът се променя. Фулъм започна да играе все по-добре и по-добре, доминирайки повече и създавайки положения. Те успяха да изравнят резултата.

Последните 10 минути бяха наши. Много съм доволен от нашата издръжливост и спокойствие. Победата идва с вярата, че винаги можеш да вкараш. Много се радвам, че смяната отново проработи - не става дума само за 11 играчи, трябва отбор, за да печелиш трофеи. И това е, което искаме.

Голът на Гарначо е фантастичен. Показва характера, от който се нуждаем. В стресова ситуация той работи, влияе на играта, вярва. Много се радвам, че успяхме да възпитаме млад играч. И това показва, че когато играчите заслужават, те получават своите шансове.

Той е страхотен. Харесва ми, че има много вяра. Също така е удоволствие да се работи с него. Той обича футбола", каза Тен Хаг.

Манчестър Юнайтед победи Фулъм с 2:1