Манчестър Юнайтед спечели изключително драматично с 2:1 като гост срещу Фулъм в последен двубой от 15-ия кръг на Висшата английска лига. Попадение на младия Алехандро Гарначо в третата минута на допълнителното време осигури ценните три точки в полза на "червените дяволи".

Аржентинецът, който се появи като резерва през втората част на мача в Западен Лондон, се разписа с техничен диагонален удар от наказателното поле след асистенция на Кристиан Ериксен.

Преди това Юнайтед поведе още в 14-ата минута след попадение на Ериксен, дошло след асистенция на Бруно Фернандеш.

След това сериозни пропуски пред вратата на столичани направи Антони Марсиал.

През втората част домакините диктуваха събитията на терена и достигнаха до изравняване чрез Даниел Джеймс, който вкара на празна врата след подаване на Том Кеърни.

Стигна се до пропуски на Скот Мактоминей пред вратата на Фулъм, а в третата минута на добавеното време удар на Гарначо осигури трите точки за Юнайтед, който е на пето място в класирането.

Брайтън - Астън Вила 1:2 във Висшата лига