Ще поставя в рамка екипа, с който играх при дебюта си за националния отбор на Испания. Това сподели халфът на Манчестър Юнайтед - Андер Ерера.

27-годишният полузащитник, който е играл за всички младежки гарнитури на страната, дебютира в контролата с Англия, която се игра във вторник на "Уембли".

Бившият играч на Атлетик (Билбао) се появи като смяна на мястото на Тиаго Алкантара в 56-ата минута.

"Бях много развълнуван. За мен е голяма чест да представям родината си. Определено ще поставя екипа си в рамка. Много съм доволен и от това, че дебютът ми бе на "Уембли", защото няма по-добро място в света за първи мач.

Заканите на Ерик Дайър, че щял да ме намери и да си върне за някакъв фаул или нещо подобно, не ме вълнуват", каза Ерера.

При появата в игра на полузащитника Испания изоставаше с 0:2 в резултата, но в крайна сметка стигна до равенство 2:2, с голове на Иско и Аспас от 89-ата минута до края на продължението на мача.