Вратарят на Манчестър Юнайтед Давид Де Хеа е недоволен, че Арсенал няма мач в средата на седмицата.

Вчера Манчестър Юнайтед се изправи срещу Кристъл Палас (1:1) в отложен мач от 7-ия кръг на Висшата лига . В него Каземиро получи жълт картон. Поради натрупани  картони той няма да играе с Арсенал на 22 януари. Лондончани играха предишния си мач на 15 януари.

Кристъл Палас и Манчестър Юнайтед завършиха 1:1 в мач от Висшата лига

Кристъл Палас спря победната серия на Манчестър Юнайтед с гол шедьовър в последните минути на мача

Вижте подробности

"Един от най-добрите ни играчи няма да може да играе срещу един от най-добрите отбори. Не разбирам защо ние трябваше да играем в сряда, а те не. Може да има разлика преди мача в неделя. Каземиро е голяма загуба за нас.

От началото на второто полувреме допуснахме елементарни загуби, играхме без правилното темпо и загубихме контрол над играта. Започнаха да създават положения и отбелязаха страхотен гол. Загубихме две точки.", каза вратарят на Манчестър Юнайтед.