Мениджърът на Манчестър Сити се изказа ласкаво за своите играчи, които стигнаха до трудна победа с 1:0 над Бърнли като гости и се върнаха на върха във Висшата лига.

"Не допуснахме да отправят точен удар или корнер. Много умно изиграхме мача. Първата част теренът бе много сух и това ни попречи да играем добре.

През втората част знаехме, че ще вкараме гол. Контролирахме добре развоя, а имахме шанс да вкараме и втори гол. В последните минути всичко можеше да стане.

92 точки е невероятно, а всичко е в нашите ръце, ако спечелим следващите два мача.

Щастлив съм много от победата и се надявам да заминем за Брайтън с шанс да станем шампиони", заяви Пеп.

Серхио Агуеро измъкна Ман Сити срещу Бърнли, "гражданите" отново на върха във Висшата лига

Аржентинецът донесе труден успех на своя отбор с 1:0 като гост