Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола коментира успеха над Фулъм с 4:1 за ФА Къп.

"Играхме срещу страхотен отбор. Обичам да гледам техните мачове, играчите знаят точно какво да правят с топката. Не съм изненадан, че Фулъм е начело в Чемпиъншип, те са силни.

Победихме много силен отбор, всичко беше решено от класата на нашите играчи, бяхме особено добри през второто полувреме.

Манчестър Сити и Бернардо Силва сядат на масата за преговори

За удължаване на договора на футболиста

Видяхме колко отбора от Висшата лига не успяха този уикенд. Манчестър Юнайтед е аут. Това е труден турнир.

Когато пропуснахме, казах: "Ще бъде интересно да видим реакцията ни". След първото полувреме те бяха по-силни, създавахме положения, но в резултат на контраатаки, а не в резултат на владение на топката. Във второто полувреме всичко мина много по-добре за нас", каза Гуардиола.